Jak zadbać o prawidłowy rozwój główki niemowlęcia?

0
1515
Jak zadbać o prawidłowy rozwój główki niemowlęcia

Każdy wie, jak prawidłowe jest dobre ułożenie głowy podczas snu. Źle dobrany materac lub poduszka mogą skutkować w napięciach karku czy innych bólach, a w gorszych przypadkach nawet do pogłębiania wad kręgosłupa. W trosce o delikatne kości głowy u noworodków i u dzieci młodzi rodzice często decydują się na zakup specjalistycznych poduszek ortopedycznych od marki Valde. Są to produkty wykonane w Polsce z najwyższą starannością o najdrobniejsze szczegóły. Z myślą o zdrowiu i komforcie najmłodszych pomagają wspierać ich prawidłowy rozwój. Sprawdź, czym się wyróżniają.

Producent poduszek ortopedycznych

Wysokiej jakości poduszka ortopedyczna dla niemowląt i noworodków posiada obniżoną część środkową. Wokół znajduje się odpowiednio wyprofilowana część zewnętrzna, na której opiera się główka maluszka. Taka konstrukcja pozwala na poprawne podparcie i skutecznie zapobiega syndromowi płaskiej główki, czyli niebezpiecznemu zniekształceniu czaszki we wczesnym okresie życia. Ten flagowy produkt został już doceniony przez wielu zadowolonych rodziców, którzy podkreślają, że była to doskonała inwestycja w zdrowia oraz prawidłową postawę ciała ich maluszka. Prawidłowe ułożenie główki noworodka lub niemowlęcia to także komfort dziecka oraz gwarancja spokojnego snu. Polska firma Valde stale rozwija swoją działalność, choć istnieją na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie zdobyli niezbędne doświadczenie i we współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin stworzyli wiele modeli poduszek do spania, pod plecy oraz materacy. Wszystko to zgodnie z ideą wspierania prawidłowej postawy ciała i zdrowego rozwoju, zarówno dzieci, jak i osób starszych.

Wybierz skuteczną profilaktykę

Wielu specjalistów, lekarzy oraz rodziców zgodnie twierdzi, że zapobieganie wszelkim problemom związanym z rozwojem jest dużo lepsze niż późniejsze próby leczenia i rehabilitacji. Poduszka lecznicza wykonana z wysokiej jakości tworzywa może być na to rozwiązaniem. Dodatkowym atutem może być antyalergiczność oraz niegromadzenie roztoczy. Wszystkie produkty polskiej marki Valde, takie jak https://omedika.pl/valde-b4-vila-memory-poduszka-ortopedyczna-p801.html zostały odpowiednio przebadane klinicznie i posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki temu mogą być one stosowane także u wrażliwych osób. Stale w rankingach zdobywają pozytywne opinie ortopedów, fizjoterapeutów, pediatrów oraz alergologów, zapewniając sobie tym samym miejsce lidera na rynku. Od kilku dekad niezmiernie wyznaczają trendy i nowe kierunki w tej branży. Odpowiednio dobrana poduszka może skutecznie złagodzić stany bólowe i pozytywnie wpłynąć na postawę ciała. Skorzystają z tego nie tylko noworodki i niemowlęta, ale także osoby dorosłe, prowadzące stresujący tryb pracy. Wyprofilowana poduszka, zapewniająca zdrowe ułożenie głowy, karku oraz kręgosłupa zmniejsza napięcie i zapewnia lepszą jakość snu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here