Chcesz, aby dziecko spędzało więcej czasu na dworze! Wybierz pojazd marki Scoot and Ride Lemon!

0
805
hulajnoga

Zastanawiasz się, jak zachęcić dziecko do większej aktywności fizycznej, a przy tym sprawić mu wiele frajdy? Rozwiązanie podsuwa austriacka firma Scoot and Ride Lemon, która w swoim asortymencie posiada model Highwaykick1.

Pojazd 2w1 – idealnym wyborem dla oszczędnych rodziców!

Highwaykick1 od austriackiej firmy Scoot and Ride Lemon jest doskonałą propozycją dla wszystkich rodziców, którzy mądrze gospodarują domowymi finansami. Jest to bowiem pojazd typu 2w1, który łączy zalety jeździka, rowerka biegowego i hulajnogi – na różnych etapach rozwoju dziecka. Posłuży od roku do około 4-5 roku życia, zapewniając wyśmienitą zabawę zarówno w domu (przy niepogodzie), jak i na wspólnych, rodzinnych wojażach. Co ciekawe, hulajnoga została tak zaprojektowana, aby utwierdzać rodziców o wyjątkowej jakości. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na materiały, z jakich została wykonana. Mocne i trwałe plastiki zagwarantują maksymalną wytrzymałość do tego stopnia, że później z powodzeniem posłużą młodszemu rodzeństwu, kuzynostwu czy innym dzieciom. Highwaykick1 od Scoot and Ride Lemon to zatem wyjątkowa jakość i funkcjonalność – na miarę XXI wieku!

Jak działa? Krótko o sposobie jej użytkowania

Highwaykick1 od Scoot and Ride Lemon to starannie zaprojektowany model, którego sposób użytkowania jest uzależniony od wieku i umiejętności maluszka. Początkowo służy jako jeździk (lub rowerek biegowy), który malec odpycha nóżkami, aby się przemieszczać. Trzymając rączki na kierownicy uczy się zasad skręcania i manewrowania, udoskonalając swoją sprawność fizyczną.

A gdy dziecko podrośnie, Highwaykick1 od Scoot and Ride Lemon można przekształcić w bezpieczną hulajnogę. Siedzisko staje się wówczas częścią ramy pojazdu, a regulowana kierownica pozwala na swobodne dopasowanie jej wysokości do wzrostu dziecka. Zapewnia komfort i stabilność jazdy, przede wszystkim z uwagi na ciche i duże kółka antypoślizgowe, dodatkowo amortyzujące wstrząsy czy innowacyjny system Safety-pad, który eliminuje prawdopodobieństwo upadku na nierównym podłożu czy utknięcia kółek między płytkami chodnika.

Dlaczego warto kupić hulajnogę Highwaykick1 od Scoot and Ride Lemon?

Jest wiele powodów przemawiających na korzyść hulajnogi tej austriackiej firmy. Może na początek warto zacząć od tego, że w unikatowy sposób połączyła lekkość i solidną konstrukcję. Choć hulajnoga waży zaledwie 3 kg to jednak gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Stanowi świetny pojazd dla aktywnych dzieci. Możliwość regulacji siedziska i kierownicy, a do tego łatwość zmiany z jeździka na hulajnogę sprawia, że będzie zabawką na dłużej. Scoot and Ride Lemon gwarantuje bezpieczną jazdę i najwyższą jakość wykonania. Świetnie zatem sprawdzi się w roli funkcjonalnego prezentu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here