Lalki hiszpańskie – fenomenalne zabawki

0
2445
Lalki hiszpańskie – fenomenalne zabawki

Lalki mają w sobie wyjątkowe przesłanie. Z pozoru zwykła zabawka w rękach dziecka pozwala na rozwinięcie wielu cech tj. troskliwość czy empatia, a co więcej uczy opieki, rozwija kreatywność — słowem daje więcej niż mogłoby się nam, dorosłym wydawać. Dziewczynki kochają swoje „małe dzieci”, zwłaszcza jeśli te, nie są wykonane ze sztywnego i zimnego plastiku. Chcąc sprawić prawdziwą przyjemność naszemu dziecku, warto sięgnąć po cudowne lalki hiszpańskie, które wyglądają tak, jak prawdziwe bobasy czy starsze maluchy. To propozycja, która cieszy się powodzeniem nie tylko wśród małych dziewczynek, ale i u osób dorosłych.

Lalka jak dzidziuś

Lalki hiszpańskie to prawdziwe arcydzieła, które w rękach dzieci i dorosłych wyzwalają w ich sercach prawdziwe uczucia. Jedną z firm, która produkuje piękne bobaski, jest Antonio Juan. Wszystkie lalki-bobasy wyglądają jak prawdziwe noworodki i kilkumiesięczne dzieci. Wykonane z przyjemnego w dotyku winylu zaskakują swoją miękkością zbliżoną do naturalnej i delikatnej skóry. Anatomiczny kształt i rozmiar pozwalają natomiast potraktować lalkę Antonio Juan jak małego, nowego członka rodziny.

Zaletą hiszpańskich lalek-dzidziusiów jest ich absolutna niepowtarzalność. Rodzinne firmy zajmujące się ich produkcją wiernie odzwierciedlają ciało niemowlaka, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ponadto każdy z modeli ma zupełnie inną buźkę, a nawet cechy wyróżniające jedną lalkę od innych.

Starszaki — lalki hiszpańskie

Dla dziewczynek, które nie chcą bawić się dzidziusiami, hiszpańscy producenci tj. Paola Reina czy wcześniej już wspomniany Antonio Juan przygotowali „starsze wiekiem lalki”. Możemy więc kupić kilkuletnią damę w balowej sukni lub lekarza z wszystkimi atrybutami. Plusem hiszpańskich lalek jest ich przyjazność. Dziecko nie styka się więc z twardym plastikiem, a ubranka, które są dołączone do lalek, są wykonywane w autorskich pracowniach należących do każdego z producenta.

Wyjątkowość lalek hiszpańskich dostrzegli właściciele sklepu Zabawki Bilbo tworząc ofertę oryginalnych, prześlicznych lalek hiszpańskich marek Paola Reina i Antonio Juan.

Piękno i delikatność, unikatowość i perfekcja w najmniejszym szczególe — to cechy wyróżniające lalki hiszpańskie, które skradły serca dorosłym i dzieciom stając się tymi, których się nie wyrzuca, ale zachowuje się dla następnych pokoleń.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here