Jak idealnie wybrać body dla niemowląt?

0
2220
Jak idealnie wybrać body dla niemowląt?

Rynek ubranek niemowlęcych stale się powiększa. Spora konkurencja w sektorze odzieży dla najmłodszych sprawia, że proponowane produkty są coraz lepszej jakości, a ze względu na konkurencyjność pojawiają się w coraz niższych cenach. Dla rodzica kupującego wyprawkę to zawsze dobra i korzystna wiadomość.

Jak wytypować właściwe body wśród morza propozycji? 

Idealne body to takie, w którym dziecku jest odpowiednio do pogody ciepło i wygodnie. Jednocześnie musi być to ubranko wpasowujące się w trendy obecnie panujące na rynku. Innymi słowy, musi być wygodne, szykowne, wesoło kolorowe i stylem dopasowane do wieku maluszka.  

Czy cechy te da się pogodzić?  

Oczywiście, że tak! Tej jesieni bardzo modne są zestawy, w którym body nie występuje solo, ale jako część kompletu, kompozycji ubraniowej, kolorystycznej, tematycznej. Kompozycja tworzy spójną całość. Tematem powtarzającym się u wielu producentów są zwierzątka. Nadal na absolutnym szczycie są stroje wykonane z czystej bawełny, bez zbędnych domieszek. Zwracają uwagę mocniejsze kolory wyeksponowane przez projektantów, a nie delikatne pastele, choć te zawsze znajdą swoich zagorzałych zwolenników. Projektanci dbając o wygodę niemowlęcia i rodziców najmniejsze rozmiary oferują w praktycznych krojach kopertowych. Koperta to zawsze dobre rozwiązanie, szczególnie w rozmiarach dla wcześniaka czyli np. 50, a także dla noworodka czyli 56 i 62. Wygląda na to, że tej jesieni znowu wygoda jest ważniejsza niż wygląd.  

Wygodne zakupy i wyjście naprzeciw trendom  

Niektórzy kupujący koniecznie muszą zobaczyć ubranka przed zakupem, dotknąć tkaniny, wstępnie przetestować w sklepie stacjonarnym. Obserwuje się jednak wyraźny trend do zamawiania ciuszków niemowlęcych drogą wysyłkową. Maleje lęk przed zamawianiem w ciemno. Popularność sklepów internetowych jeszcze nigdy nie była tak wysoka. Zawsze istnieje możliwość przymierzenia produktów z wyprawki w domu i zwrotu towaru. Bezpiecznym miejscem w sieci, gdzie zabiegany rodzic może wybrać wśród niezliczonej ilości body jest sklep SzipSzop.pl. Moda idzie tutaj w parze z wygodą. Komfort dziecka jest priorytetem. Nic dziwnego, że sklep cieszy się stale rosnącym zaufaniem Klientów. Dziecko jest zawsze na pierwszym miejscu. To moda i styl dostosowują się do malucha, a nie odwrotnie.  

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here