Zabawki edukacyjne i terapeutyczne – sklep internetowy Edukatorek. Wesoły świat, stworzony specjalnie dla maluchów. Szeroki wybór zabawek dla dzieci

0
576
Zabawki edukacyjne i terapeutyczne

Rodzice chcą zapewnić swojemu dziecku piękne i szczęśliwe dzieciństwo. Oddają mu całe serce, aby mogło wyrosnąć na dobrego człowieka. Kupują najlepsze zabawki dostępne w sklepie, wywołując uśmiech na jego twarzy. Jednak wiele z tych zabawek, nie ma pozytywnego wpływu na jego rozwój. Dziecko potrzebuje zainteresowania. Potrzebuje, aby rodzic codziennie poświęcał mu uwagę. Razem z nim się uczył, bawił i doświadczał emocji. Beztroska zabawa może być połączona z efektywnym rozwojem. Wystarczą chęci i zabawki edukacyjne, które rozwiną jego zdolności poznawcze, manualne i zręcznościowe. Właśnie na to wpływają zabawki ze sklepu Edukatorek.

Zaskocz dziecko czymś nowym. Sprawdzone marki zabawek na Edukatorek.pl

Odkrywanie światał, poznawanie nowych rzeczy i wkońcu nauka nowych umiejętności. Dzieci rosną nie tylko fizycznie, ale także ich umysł zaczyna rozumieć znaczenie istnienia na tym świecie. Już 2-3 letnie dziecko potrafi zaskoczyć swoich rodziców. Dzięki stałemu rozwojowi, maluch odkrywa kolejne tajemnice, nabywa umiejętności zręcznościowych i manualnych, które umożliwiają mu samodzielne jedzenie lub picie. Pomóc w tym mogą zabawki edukacyjne. Stymulują one rozwój psychiczny i fizyczny dziecka, a także wspierają cały proces. Grzechotki sensoryczne, gry dotykowe, książeczki interaktywne i wiele innych zabawek, pomogą poznać świat już od pierwszych tygodni życia malucha. 

Zestawy kreatywne marki Djeco – tysiąc zabawek, które sprawią radość dziecku

Djeco, to francuska marka zabawek dla dzieci, która od wielu lat dostarcza na rynek wyróżniające się przepięknymi kolorami pluszaki, kolorowanki, zestawy do tworzenia biżuterii czy liczydła. Oryginalne, niepowtarzalne i piękne zabawki, dostarczają mnóstwa frajdy, ciesząc tym samym oko maluchów. Zabawki marki Djeco zostały zaprojektowane z myślą o pobudzeniu wyobraźni dziecka i rozwinięcia jego pasji. Firma Djeco od ponad 60 lat produkuje zabawki dla dzieci i młodzieży. Spotkać je można nawet podczas wystaw w muzeum, np. w Luwrze. Pierwsze projekty stały się hitem sprzedaży i zdobyły mnóstwo nagród na całych świecie. Djeco produkuje zabawki dla każdej grupy wiekowej i są to, m.in. sensoryczno – motoryczne dla niemowląt i małych dzieci, edukacyjne i kreatywne dla tych starych i puzzle wraz z grami logicznymi dla młodzieży. Zapoznaj się z pełną ofertą tysięcy produktów w internetowym sklepie dla dzieci Edukatorek. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł3 pomysły na wyposażenie biurowej recepcji
Następny artykułPraca a pandemia

Mama trójki dzieci w wieku 17, 14 i 12 lat. Sporą część swojego życia poświęciła wychowywaniu dzieci, a w wolnych chwilach chłodnie książki popularno-naukowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here