Wybieramy dekoracje na pierwsze urodziny!

0
1382
Wybieramy dekoracje na pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny dziecka to ważne wydarzenie w życiu każdego rodzica. Maluch po ukończeniu roku wchodzi w kolejny etap rozwoju, stawia pierwsze kroki, pojawiają się u niego pierwsze ząbki, a dieta staje się coraz bardziej urozmaicona. Ponadto jest to dzień, który przypomina nam o tym, że narodził się nowy członek naszej rodziny, co niewątpliwie jest powodem do radości i świętowania. Jeżeli mowa o tym ostatnim, to warto przemyśleć w jaki sposób zorganizować przyjęcie urodzinowe, a także jaki rodzaj dekoracji okaże się najlepszym wyborem.

Gdzie zorganizować imprezę z okazji pierwszych urodzin? 

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, na ile osób planujemy zorganizować imprezę oraz jaką powierzchnią mieszkalną dysponujemy. Jeżeli na przyjęcie urodzinowe naszego dziecka chcemy zaprosić jedynie najbliższą rodzinę, wówczas dobrym pomysłem będzie jej przygotowanie w zaciszu własnego domu.

Przede wszystkim jest to trafione rozwiązanie z tego względu, że maluch będzie czuł się bezpieczniej, a co za tym idzie nie narazimy go na niepotrzebny stres związany z nagłą zmianą miejsca czy obecnością obcych ludzi, jak to najczęściej bywa w restauracji. Ponadto we własnym domu możemy bardziej zadbać o wystrój urodzinowy. Powiesić balony na roczek czy również zatroszczyć się o inne, ciekawe ozdoby, które pomogą nam sprawić, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Oczywiście bywają również sytuacje, kiedy to urodziny dziecka nie mogą odbyć się w domu lub rodzice wolą ich przygotowanie scedować na kogoś innego. W związku z powyższym wszystko tak naprawdę zależy od naszych potrzeb i możliwości zarówno lokalowych, jak i finansowych.

Jakie dekoracje na pierwsze urodziny dziecka sprawdzą się najlepiej? 

Aby przyjęcie było w stu procentach poświęcone najmłodszemu członkowi naszej rodziny, warto zadbać o odpowiednie dekoracje, które w sposób zdecydowany to podkreślą. Na przysłowiowy pierwszy ogień niewątpliwie powinny pójść urodzinowe balony na roczek. Balony wraz z dekoracjami na roczek znajdziesz TUTAJ.

Na rynku dostępnych jest ich naprawdę sporo, w związku z czym niewątpliwie każdy znajdzie takie, które najlepiej będą odpowiadały jego preferencjom. Co istotne możemy wybrać zarówno balony na roczek dedykowane dziewczynkom oraz te przeznaczone dla chłopców.

Kolejnym rodzajem ozdób urodzinowych, których wprost nie może zabraknąć na przyjęciu urodzinowym naszego podopiecznego są girlandy. Mogą one zawierać napis lub zwyczajnie składać się z kolorowych postaci z bajek czy innych elementów jak choćby gwiazdki, chmurki itp.

Dobrym rozwiązaniem będzie również girlanda z imieniem naszego dziecka, która uwieczniona na zdjęciach z urodzin każdorazowo będzie przypominać o okazji, z tytułu której odbywało się przyjęcie. Przechodząc do tematu tortu, również nie może nam umknąć jego odpowiednie udekorowanie.

Jeżeli zdecydujemy się zamówić tort w cukierni, wówczas możemy zasugerować w jaki sposób ma być on przystrojony. Jeżeli jednak będziemy go wykonywać samodzielnie, wówczas pamiętajmy o toperze, świeczkach oraz zdobieniu w postaci np. podobizny bohatera z bajki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here