Wpływy na urozmaicenie gry wstępnej

0
2126

Gra wstępna winna wyostrzyć wasze zmysły, by doznania płynące z seksu były również większe oraz niezwykle satysfakcjonujące. Gdy wasze życie erotyczne straciło barwy oraz szukasz wpływów na urozmaiconą grę wstępną, antidotum na to że być erotyczny masaż. Jest on chwilą prawdziwego relaksu, pozwoli się odprężyć oraz zapomnieć o kłopotach w pracy czy zbliżającym się malowaniu mieszkania. Wędrówka dłoni po nagim ciele uwalnia od ucisku oraz nerwowego napięcia. Podnieca oraz zachęca do wspaniałego seksu, jaki nie tylko wzmacnia więź między partnerami, jednak również służy zdrowiu.

Poznaj wpływy na dobrą grę wstępną krok po kroku dla niej oraz dla niego.

Gra wstępna krok po kroku: wspólna kąpiel

Pogrążenie się we wspólnej kąpieli uspokaja oraz stabilizuje pewne istotne organy oraz pomaga osiągnąć stan relaksu, tak zatem wspólna kąpiel z bliską kobietą jest doskonałym dostępem do uprawiania seksu. Uwaga, którą poświęcacie nawzajem swoim ciałom, pogrąża was oboje w pełnym poczuciu bezpieczeństwa oraz intymności. Rozluźnij się oraz pozwól partnerowi na poświęcenie uwagi oraz badanie twojego mokrego ciała dłońmi oraz wzrokiem. Mydląc cię oraz pocierając czule, może spowodować u ciebie dreszcz oraz delikatne podniecenie również psychiczne, jak również fizyczne.

Gra wstępna krok po kroku: masaż erotyczny (wskazówki dla niej)

Kolejnym punktem gry wstępnej winien być zmysłowy masaż. Wpierw usiądź za partnerem oraz stopniowo uciskaj dłońmi jego ramiona oraz kark, potem opuszkami palców delikatnie zakreślaj kółeczka na skórze głowy, tuż pod włosami oraz na skroniach. Jeśli poczuje się odprężony, niech położy się na brzuchu. Usiądź na nim, żeby poczuł na sobie dotyk twoich ud. Zmysłowo, stopniowo przeciągnij dłońmi parę razy po jego udach oraz łydkach. Teraz wymasuj nogi oraz pośladki.

Tymże tym poświęć więcej starań, ponieważ mężczyźni niezwykle to lubią. Nie jedynie ugniatanie, jednak również podszczypywanie, klepanie, i nawet mocniejsze klapsy. Przejdź do pleców. Uciskaj oraz głaszcz je – im dużo, tymże bardzo. Całe dłonie przesuwaj od barków do pośladków, na koniec parę razy przeciągnij palcami po bokach oraz przytul się całym ciałem do jego pleców.

Gra wstępna krok po kroku: delikatne, jednak stanowcze pieszczoty

Gdy gra wstępna wejdzie w drugą fazę oraz partner poczuje przypływ podniecenia, niech się odwróci. Nadeszła czas na klatkę piersiową. Znów przeciągnij parę razy wzdłuż boków, składając się ku pachom oraz wewnętrznej stronie ramion. Teraz przejdź w okolicę brzucha (w tymże miejscu najdoskonalsze są ruchy koliste), zataczaj kręgi, jeszcze to niezwykle kojarząc się do strefy intymnej. Jednak zanim przyjdzie na nią pora, zajmij się stopami, by wystudzić trochę jego miłosny zapał. Są bardzo podatne na dotyk! Ruchy twoich ręki powinny być zmysłowe, jednak stanowcze. Zacznij od palców, masuj wszelkie po kolei. Rytmicznie uciskaj również skórę między nimi. Na lewej stronie stopy zataczaj palcem kółeczka.

Wpływy na urozmaicenie gry wstępnej

Oprzyj ją już na własnych piersiach oraz uciskaj poniżej kostki, tuż nad piętą. Tu właśnie znajdują się punkty erogenne, a to partner znów może poczuć przypływ pożądania. Przesuwaj zatem teraz dłońmi wzdłuż łydek, jeszcze wyżej, tam gdzie wydaje się jego rozkosz. Masuj stopniowo oraz z wyczuciem, tak jak to lubi najbardziej.

Gra wstępna krok po kroku: pobudzające pieszczoty

Rozprowadź na rękach małą liczbę olejku, żeby nabrał temperatury ciała. Wpierw ułóż dłonie obok siebie, z lekko rozpostartymi palcami oraz delikatnie głaszcz ciało. Ruchy powinny być natomiast zdecydowane. Potem powoli zwiększaj nacisk. Ugniataj mięśnie całą dłonią, tak jak ugniata się ciasto. To likwiduje napięcia wewnętrzne, pobudza krążenie i przyspiesza usuwanie z organizmu toksycznych związków. Ważne są również koliste ruchy kciuków, ponieważ w tenże rodzaj zajmuje się poszczególne punkty na skórze. Istotne, żeby nadal zmieniać siłę nacisku oraz technikę. Nie uciskaj bezpośrednio kręgosłupa, pozostaw to właściwie wykwalifikowanym masażystom! Plecy oraz barki masuj solidnie, ponieważ tam “składają się” stresy całego dnia. Dolna część pleców, tuż nad pośladkami, i punkty po obu stronach kręgosłupa to już strefa erogenna, ciesz się zatem tymi miejscami z należytą czułością. Uda oraz pośladki wpierw ugniataj mocniej, nawet pięścią, i części kostne na nogach oraz rękach tylko opuszkami palców, by nie sprawiać ucisku. Tyle samo momentu poświęcaj na każdą kończynę oraz pamiętaj, iż ruchy dłoni powinny iść zawsze w celu serca. Gdy chcesz, żeby masaż był się dostępem do miłości, na zakończenie wzbogać doznania partnera, muskając jego skórę piórkiem, jedwabnym szalem bądź nawet tylko własnymi włosami. Staraj się, żeby twoje dotknięcia opływały ciało ukochanej osoby niczym woda.

Gra wstępna krok po kroku: masaż całego ciała (wskazówki dla niego)

Usiądź tak, żeby partnerka leżąc, mogła opierać głowę o twoje uda. Zacznij od twarzy – opuszkami palców delikatnie pieść jej skórę, przesuwaj dłoń od nosa do ucha oraz wokół ust. Dotykaj płatków uszu, prowadź palce wokół małżowin. Masuj również całą głowę, tak jakbyś namydlał ją szamponem. Wsuń ręce pod jej plecy oraz płynnymi ruchami przesuwaj po karku, szyi oraz ramionach. Przejdź do dekoltu. Wódź dłońmi od samego do innego ramienia, potem skieruj je na mostek. Przesuwaj je w głowę oraz w dół.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here