Urodziny dla dziecka latem? Zobacz, gdzie urządzić je w Gdyni!

0
3991
Urodziny dla dziecka latem? Zobacz, gdzie urządzić je w Gdyni!

Twoje dziecko ma urodziny latem? To dobra wiadomość. Gdy słońce przyjemnie świeci, a dni są długie, łatwiej o znalezienie ciekawych atrakcji. Planujesz urodziny dla dziecka w Gdyni lub okolicach? Oto kilka pomysłów wartych uwagi podczas wakacji.

To, gdzie urządzisz urodziny dla dziecka latem, jest uzależnione od kilku czynników. Kluczowy to ten związany z pogodą. Jeśli będzie dopisywać – dobrze sprawdzą się atrakcje na zewnątrz. Jeżeli spodziewany jest deszcz albo, przeciwnie, bardzo duży upał – na przyjęcie warto wybrać atrakcję znajdującą się wewnątrz. Bezpieczeństwo i komfort małego solenizanta i jego gości są najważniejsze. Poniżej prezentujemy kilka miejsc wewnątrz i na zewnątrz, które warto rozważyć.

  1. Plaża w Gdyni

W piękny, słoneczny dzień zaproś uczestników przyjęcia urodzinowego na… wspólne plażowanie. Zabawa na piasku, wspólne budowanie zamku lub innych wymyślnych rzeźb, a może gra w piłkę w wodzie lub szaleństwo na dmuchańcach? To tylko kilka atrakcji, które tutaj czekają. Ale uwaga – nad wodą musisz w szczególny sposób zadbać o bezpieczeństwo dzieci. Dlatego plażowe party musi „nadzorować” co najmniej kilku dorosłych. Dobrym pomysłem będzie też wynajęcie animatora.

  1. Leśny Ogród Botaniczny w Marszewie

Świeże powietrze, zachwycające gatunki roślin i leśny klimat – to podczas letniego przyjęcia urodzinowego zadziała doskonale. Leśny Ogród Botaniczny jest idealnym miejscem na organizację takich eventów. Dlaczego? Ponieważ można tu zorganizować ognisko, a także zamówić ciekawe lekcje przyrodnicze, podczas których maluchy zapoznają się z tajemnicami flory i fauny.

  1. Seans kinowy

To jedna z propozycji na niepogodę. Zaproś uczestników dziecięcych urodzin do jednego z gdyńskich multipleksów. Seans w niedzielne przedpołudnie lub popołudnie, opcjonalnie połączony ze zwiedzaniem kina, a potem obiad lub deser na pewno pozostawią w pamięci gości dobre wspomnienia. Zaletą tej atrakcji jest również fakt, iż przyjęcie możesz zaaranżować w przyjaznych maluchom godzinach.

  1. Urodziny z Lego w tle

Dość ciekawym i coraz popularniejszym pomysłem na urodziny dla dzieci są warsztaty z wykorzystaniem klocków Lego. Mowa tutaj o przyjęciach tematycznych pod okiem doświadczonego animatora, podczas których dzieci – korzystając z ulubionej serii kultowych klocków (np. NinjaGO, Harry Potter czy Star Wars) – przeżywają rozmaite przygody. W czasie takiej imprezy uczestnicy mogą np. składać maski karnawałowe z klocków lub rozwiązywać wciągające zagadki. Taka możliwość istnieje również w Gdyni – urodziny dla dziecka można urządzić wspólnie z Edukido.

  1. Aquapark

Kompromisem między imprezą urodzinową wewnątrz i na zewnątrz może być urządzenie jej w jednym z parków wodnych w okolicach Gdyni. Woda przyniesie ochłodę, a poza tym w aquaparku jest dostępnych wiele ciekawych atrakcji – np. zjeżdżalnie, leniwa rzeka i tym podobne. Zabawa odbywa się pod nadzorem ratowników, więc jest bezpiecznie. Warto zatem skontaktować się z jednym takich obiektów i dopytać o warunki organizacyjne.

Oczywiście możliwości w Gdyni jest znacznie, znacznie więcej. Pamiętaj zatem, aby spróbować wyjść poza schemat i zorganizować niezapomniane urodziny dla swojego dziecka!

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here