Squla, nowa jakość nauczania

0
5159
Squla, nowa jakość nauczania

Każdy z rodziców, który chodził do szkoły, z pewnością pamięta zalety i wady systemu, który ich edukował. Jedną z najczęściej wymienianych wad będzie nieprzyjazna zapamiętywaniu forma przekazywania wiedzy. Nie od dziś wiadome jest, że dzieci kochają przecież zabawę. Zabawa jest szkołą samą w sobie, gdzie dziecko uczy się, wcielając w różne role. Niekiedy maluch instynktownie stawia sobie coraz to bardziej skomplikowane zadania, które pozwalają mu nieustannie poszerzać granice jego poznania. I to wszystko w ramach ogólnie znanych gier czy zabaw, które dla dorosłych wydają się jedynie dziecięcą niewinną przygodą.

Squla.pl – nowa jakość nauczania

Wiedzą o tym twórcy platformy Squla.pl. Platforma ta posiada bardzo dużo gier i zabawnie ilustrowanych zagadnień ściśle związanych z tym, co ma nauczyć się nasze dziecko w szkole. Wykupienie usługi jest szybkie i proste. Pozwala na korzystanie z morza materiałów przygotowanych takiej formie, że dziecko będzie zapamiętywało podświadomie. Taka podświadoma nauka poprzez zabawę jest natychmiastowa i trwała. Udowodnione jest to przez wiele badań naukowych.

Mało tego, uczyć tak powinny się nie tylko najmłodsze dzieci. Także dorośli w ten sposób mogą szybko sobie przyswoić materiał. Platforma umożliwia zgłębianie wiedzy w zabawny sposób z własnego domu. Wystarczy łączność internetowa. Wykorzystać w niej można tablety laptopy i telefony. Oczywiście każdy czas dziecka spędzany przed urządzeniami tego typu powinien być ściśle kontrolowany przez rodziców. Zabawnie spędzony czas wraz z rodzicami wzbogacony o ich cenne uwagi da maluchowi skuteczne narzędzie nauki. Zaś rodzicom da to poczucie pożytecznie spędzonego czasu przed komputerem przez ich maluchy.

Twórcy Squla.pl zadbali, aby wszystkie zagadnienia edukacyjne na stronie były stworzone przy współpracy z prawdziwymi nauczycielami. Dało to w efekcie program nauki przez zabawę zgodny z programem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Każdy rodzic więc ma pewność, że czas poświęcony na zabawę z ich dziećmi przed komputerem nie będzie czasem straconym, a dobrze wypełnionym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here