Schleich zestawy figurek z duszą

0
642

Schleich jako znany i ceniony producent figurek, oferuje swój asortyment aż od 1935 roku, ciesząc i bawiąc już kilka pokoleń. Wśród ulubionych zwierząt, które wiernie odzwierciedla w swoich projektach, znajdują się konie.

Konie Schleich zestawy to niezwykle realistyczne imitacje prawdziwych zwierząt.

Gratka dla miłośników koni

Z myślą o wielbicielach koni, zarówno dużych, jak i tych młodszych, firma Schleich stworzyła prestiżową kolekcję Horse Club. W skład tej zachwycającej kolekcji wchodzą najpiękniejsze rasy koni z całego świata. Wykonane z największą starannością o każdy szczegół figurki są niezwykle atrakcyjną zabawką nie tylko dla najmłodszych. Pobudzają wyobraźnię i zachęcają do tworzenia scenariuszy do zabawy. Dzięki niezwykłemu wykonaniu oraz dużej ilości, zestawy koni Schleich można kolekcjonować. Oprócz dostarczania radości i przyjemności dzieciom, figurki wiernie odzwierciedlające poszczególne rasy koni mają charakter edukacyjny. Dzięki aktywnemu zainteresowaniu figurkami dziecko poznaje poszczególne rasy koni. Wśród prezentowanych ras można dostrzec uwielbianą przez najmłodszych rasę islandzką, rasę Hanover, jak również lipicańską i wiele innych z odległych zakątków świata.

Doświadczenie i jakość wartością zestawów koni Schleich

Producent dostarcza imponujące estetyką wykonania figurki, milionom dzieci na całym świecie. Dzięki doświadczeniu i dbałości o każdy szczegół od ponad 90 lat zapewnia wartościową rozrywkę kilku pokoleniom. Jako uzupełnienie do prestiżowej kolekcji zestawów koni Schleich oferuje bogaty asortyment, stanowiący zaplecze podczas zabawy, np. zagrody, stajnie, budynki gospodarcze, oraz figurki ludzkich postaci. Zabawa niezwykle pięknymi i okazałymi figurkami koni rodzi w dziecku wrażliwość i szacunek do tych zwierząt oraz motywuje do zapoznania się z ich światem. Producent za pomocą fantastycznych i jedynych w swoim rodzaju figurek zwierząt, przekazuje nam szacunek i uwielbienie szczególnie do koni, charakteryzujących się szlachetnością i majestatycznością. Zwierzęta te wzbudzają szczególny podziw i respekt i to w mistrzowski sposób uwzględnia w swoich projektach niemiecka firma Schleich.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów i estetycznie wykończone zestawy koni Schleich same zachęcają do zabawy. Dzięki nieprzeciętnemu zaangażowaniu, pomysłowości oraz kreatywności, producent dostarcza niezwykle edukacyjne i wartościowe kolekcjonerskie zestawy figurek koni. Od wielu lat pozostają one w kręgu zainteresowania zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here