Rozmiar pochwy nie pasuje do rozmiaru członka

0
5215

Kształt oraz wielkość penisa i pochwy nie mają niezwykłego nacisku na jakość seksu. Gdy natomiast rozmiar jest problemem, należałoby odnaleźć pozycje, w jakich partnerzy będą mieć rozkosz. Dowiedz się, jak się kochać, jeśli pochwa oraz penis są niedopasowane – pochwa jest zbyt duża oraz za szeroka, a penis za młody bądź za mały bądź przeciwnie – kobieta z płytką oraz wąską pochwą ma partnera obdarzonego grubym bądź długim penisem. Czemu on nie musi się przejmować, iż jego penis jest zbyt mały, a ona, iż jej pochwa jest zbyt luźna? Ponieważ na ogół jest rada. W seksie, jak przekonują specjaliści, anatomia, kształt czy wielkość naszych organów nie mają aż tak dużego znaczenia, jak się niektórym wydaje. Ponieważ w ars amandi istotna jest przede wszystkim finezja, wyobraźnia, pewne sztuczki, i niekoniecznie to, czym nas natura obdarzyła. Jeśli wybierasz się dowiedzieć więcej na tenże temat, to zdecydowanie przeczytaj tenże artykuł.

Pochwa może dostosować się również do dużego, jak oraz małego penisa

Długość kobiecej pochwy sięga 7-14 cm. Jej ściany są natomiast niezwykle rozciągliwe, i powierzchnia mocno pofałdowana. Więc zmieścić w sobie może naprawdę dobrze „wypasionego” penisa. Podczas penetracji pochwa może się rozciągać do długości nawet ponad 20 cm! Jednak taki niezwykle długi organ może skutkować u kobiety odczucie dyskomfortu, ponieważ, uderzając w szyjkę macicy, może powodować ucisk. Jednak, a to zapamiętajcie sobie mężczyźni, u części kobiet najwięcej oraz niezwykle czułych zakończeń nerwowych znajduje się w odległości ok. 3 cm od wejścia do pochwy, na przedniej ścianie. Można wyczuć tenże obszar palcami – to jakby skrzyżowane włókna mięśniowe, dosyć twarde, stawiające opór. Oraz tak stymulacja owego miejsca daje kobiecie największą przyjemność, i do owego on nie musi być super długiego penisa.

Nie jest prawdą, w co, zdaje się, mocno wierzą mężczyźni, iż kobiecie po porodzie rozwija się pochwa oraz teraz że być już tylko szeroka. Ponieważ owszem, rozwija się fizjologicznie, jednak tylko od kobiety zależy, do których rozmiarów się skurczy. Gdy podczas stosunków oboje będą następnie czuli luz, to oznacza, iż ona musi nad swoją pochwą popracować. Zaciskanie oraz rozluźnianie mięśni pochwy naprawdę czyni cuda. Do owego stopnia, iż gdy znajdzie się w niej chudziutki jak patyczek członek, ona będzie mogłaby się na nim mocno zacisnąć.

Gdy pochwa wydaje się za szeroka, a penis za cienki oraz niezbyt długi – przydatne pozycje

W tymże wypadku niezbędne są takie pozycje, jakie będą zwiększać tarcie. Ona może podczas stosunku (np. odmiana pozycji klasycznej, gdy ona jest płasko na plecach oraz opiera nogi o jego klatkę piersiową) mocno wypchnąć biodra do przodu oraz zacisnąć nogi, również pracując mięśniami pochwy. Pewne osoby są tak wyćwiczone mięśnie pochwy, iż nawet mogą zaciskać oraz rozluźniać wargi sromowe, co daje niesamowite odczucie.

Gdy pochwa wydaje się za szeroka, penis cieniutki, jednak długi – przydatne pozycje

W takim wypadku doskonałe są pozycje, w jakich on nie wchodzi w nią za głęboko, i najlepiej, gdy ona sama przejmuje pałeczkę. Dosłownie. Na przykład ujeżdża go, obejmując kolanami oraz w tejże pozycji korzysta tylko z jego pierwszych centymetrów. By zaś zwiększyć tarcie, partnerka porusza biodrami w innych kierunkach, jakby obracała się na rożnie. To może dobrze nakierować go na własne najwrażliwsze miejsca.

Rozmiar pochwy nie pasuje do rozmiaru członkaMoże sprawdzić się również pozycja od tyłu, jeśli ona klęczy, ruszając pupą, by sprawdzać głębię, a on wolno w nią wchodzi. Również niezłe są pozycje na brzegu, np. na łyżeczkę czy na nożyczki (przodem do siebie, i ona jedną nogę umieszcza między jego udami).

Gdy pochwa wydaje się za płytka, i członek za krótki, jednak dosyć gruby – przydatne pozycje

Oboje partnerów może zadowolić pozycja na pieska, od tyłu, przy założeniu, iż on od razu będzie celował w przednią część jej pochwy (co w tejże książek jest jak bułka z masłem), lub pozycja misjonarska w wersji, gdy ona unosi pupę, prostuje nogi oraz układa je na jego ramionach.

Gdy kobieta ma orgazmy łechtaczkowe lub pochwowo-łechtaczkowe, do orgazmu potrafią się oboje doprowadzić, gdy on będzie dotykał, z różnym natężeniem, podstawą członka jej łechtaczki. Lub, zamiast pchania, może ocierać się o jej wargi sromowe, łechtaczkę, brzuch. Ponieważ w określonym czasie liczy się nie rozmiar oraz kształt, jednak sam kołysząco-ocierający ruch.

Gdy pochwa wydaje się za wąska, a penis za gruby – przydatne pozycje

To zapewne jeden z niewielu przykładów, gdy nadmiar tłuszczu nie szkodzi, a przeciwnie… Wspólnemu orgazmowi w takim wypadku sprzyja każda pozycja z jej większym rozwarciem. Że więc być klasyczna misjonarska, od tyłu, gdy ona jest na brzuchu z rozrzuconymi nogami, pozycja siedząca, przodem lub tyłem. Oraz uwaga, w takim wypadku ona winna być bardzo nawilżona na parę minut przed. Gdy ona nie jest również gotowa, on winien użyć lubrykantu bądź śliny.

Gdy rozmiar oraz stan nie liczą się na pewno?

Wtedy, gdy uprawiacie seks oralny. To same jest jedne wyjście. I z momentu do momentu możecie sięgnąć po właściwe wspomagacze. Jak np. prezerwatywy

[Głosów:13    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here