Powraca moda na drewniane zabawki

0
4404
klocki

Wiele razy zastanawiamy się, co kupić dziecku, aby zabawka, którą posiada była modna, przypadła mu do gustu i nie zepsuła się za szybko. W szale zakupów i zalewu plastikiem zapominamy o zabawkach z drewna, które obecnie przeżywają swój wielki powrót.

Dlaczego drewniane zabawki stają się na powrót tak modne? Nie jest to zadziwiające. Są kolorowe, bezpieczne i solidnie wykonane. Czym w takim razie różnią się od swoich plastikowych kolegów? Odpowiedź jest bardzo prosta, służą przez lata. Istotną sprawą jest również to, że rodzice coraz bardziej świadomie wybierają zabawki dla swoich pociech. Zwracają uwagę przede wszystkim na to, jaki wpływ na rozwój dziecka będzie miała zakupiona przez nich zabawka.

Wpływ drewnianych zabawek na rozwój dziecka

Zabawki drewniane urzekają rodziców przede wszystkim swoją prostotą, ale czy tak samo będzie w przypadku maluchów? Oczywiście, że tak. Dziecko podczas zabawy ograniczone jest jedynie swoją wyobraźnią. Drewniane zabawki pozwalają na swobodne konstruowanie i układanie. Można zatem śmiało powiedzieć, że takie zabawki oferują dziecku pełną dowolność, niezależność i decyzyjność.  

Drewniany pociąg z wagonami Imaginarium

ciuchcia

Drewniany pociąg ozdobiony jest ciekawymi kolorami i wzorkami, dzięki czemu dziecko będzie cieszyło się zabawką jeszcze bardziej.  3-częściowy pojazd jest wyposażony w ruchome koła i wieżyczki na klocki. Każdy segment można łatwo odczepić lub przyłączyć z powrotem do reszty, dlatego maluch może bawić się kolejką w różnych wariantach.

Zestaw Drewnianych Klocków

Jest to wspaniała rozrywka dla dzieci w każdym wieku. W skład zestawu wchodzą elementy o sześciu różnych kształtach, 37 z nich jest w naturalnym kolorze drewna, natomiast pozostałe 38 zostało pomalowane w różnych barwach. Doskonale rozwijają dziecięcą wyobraźnię przestrzenną oraz wszechstronnie stymulują zmysły. Uniwersalność klocków pozwala na tworzenie nieskończonej ilości konstrukcji.

Zaprezentowane powyżej produkty są dostępne w sklepach Toys”R”Us.

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here