Oznaki zdrady

0
2434

Zdrada to najczęstsza przyczyna rozpadu związku i małżeństw. Wiele osób widząc dziwne zachowania współmałżonka czy współmałżonki zadaje sobie bardzo podstawowe pytanie – czy on lub ona mnie zdradza? Jakie są symptomy, które powinny nas zaniepokoić?

1) Nadmierna ostrożność, nieufność

Przede wszystkim warto zastanowić się nad tym, co się dzieje, jeśli zauważymy, że nasz współmałżonek zaczyna dziwnie pilnować telefonu, brać go wszędzie ze sobą. Ponadto dość znamienna jest zmiana standardowego planu dnia oraz usprawiedliwianie tego, a w szczególności późnych powrotów, różnymi spotkaniami, obowiązkami w pracy itd.

2) Zmiana zachowania

Warto także mieć się na baczności, jeśli nasza druga połówka zaczęła nagle bardzo dbać o siebie. Drogi fryzjer, ubrania, bielizna, kosmetyczna – jeśli dana osoba wcześniej raczej tam nie chodziła, a teraz częściej korzysta z takich usług, może się to wydawać dziwne. Również zmiana stylu bycia, zmiany w życiu seksualnym oraz inne zwracanie się do partnerki czy partnera może być oznaką utrzymywanej potajemnie drugiej relacji.

3) Finanse i życie codzienne

Dobrze jest mieć także oko na wydatki. Oczywiście małych sum nie zauważymy, jednak czasem, jak dokładnie przejrzymy konto, to możemy odkryć, że jakieś pieniądze dziwnie szybko znikają.

Profesjonalna pomoc przy zdradzie

Co należy zrobić, jeśli u współmałżonka lub też współmałżonki zauważymy powyższe objawy? Przede wszystkim warto zastanowić się, czy to już nie czas wezwać prywatnego detektywa. On dokładnie sprawdzi podejrzewaną osobę i będzie mógł orzec, czy doszło do zdrady, czy też nie. Wszelkie dalsze informacje na temat prywatnych detektywów, sposobów prowadzenia śledztwa itd. znajdziemy na stronie internetowej detektyw.com.pl.

Orzeczenie o zdradzie

Warto jednak zastanowić się – czemu tak ważne jest dowiedzenie zdrady? Otóż jest o przykra sprawa, jednak rozwód z orzeczeniem o winie jest zdecydowanie bardziej korzystny dla pokrzywdzonej strony. Jeśli zatem rzeczywiście doszło do zdrady, to dobrze jest to udowodnić.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here