Orgazm łechtaczkowy – jaka jest jego natura?

0
3051

Stymulacja łechtaczki to najłatwiejsza metoda na orgazm łechtaczkowy u części kobiet. Bez względu na to, czy stosowane są do owego palce, język czy gadżety erotyczne, umiejętne pieszczenie łechtaczki sprawi kobiecie ogromną przyjemność. Niektórym mężczyznom wielki kłopot sprawia samo znalezienie łechtaczki, natomiast dzięki wykorzystaniu wiedzy naukowej w praktyce oraz obserwowaniu odpowiedzi partnerki, pieszczoty łechtaczki zapewnią kobiecie niezapomniane doznania erotyczne, i mężczyźnie zadowolenie z zaspokojenia partnerki.

Orgazm łechtaczkowy – jak powstaje?

Łechtaczka (łac. clitoris) jest nieparzystym, zewnętrznym narządem płciowym samic ssaków, w tymże kobiet. Znajduje się w otoczeniu przedniego połączenia warg sromowych mniejszych. Nierzadko wybierana jest określeniem różowego guziczka ze względu na podobieństwo. Co ważne, jest miejscem chyba niezwykle unerwionym na ciele kobiety, ma blisko 8 tys. zakończeń nerwowych (to więcej aniżeli na wargach, końcach palców lub w prąciu u panów) oraz więc odgrywa ważną funkcję w pobudzeniu płciowym oraz orgazmie u kobiet. Znalezienie owego przyjemnego miejsca jest niezwykle istotne, należy również wiedzieć, jak odpowiednio pieścić clitoris. To, jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy, wywołane jest bowiem rodzajem oraz siłą stymulacji łechtaczki. Proces występowania orgazmu łechtaczkowego jest łatwy do wykonania. W czasie podniecenia krew dociera do organów płciowych, w tymże łechtaczki, jaka rozpoczyna wypełniać się krwią oraz pęcznieć. Po ok. 30 sekundach podtrzymywania doznań seksualnych gruczoły przedsionkowe pochwy zaczynają wydzielać lubrykanty, więc naturalne substancje nawilżające. Wespół z siłą stymulacji, zaczyna twardnieć trzon łechtaczki, jaka również rozpoczyna się powiększać, nawet dwukrotnie. Stymulowanie łechtaczki powoduje również stałe oraz jeszcze większe skurcze mięśni oraz wiązadeł, przytwierdzających clitoris do spojenia łonowego. W czasie orgazmu łechtaczkowego mięśnie chowają się, i krew z łechtaczki powraca do krwioobiegu. Po szczytowaniu, łechtaczka w przeciągu 5-10 sek. przyjmuje dobrą pozycję. Po chwili kobieta gotowa jest do następnego startu.

Orgazm łechtaczkowy – jaka jest jego natura?Orgazm łechtaczkowy – jak zrobić?

Stymulacja łechtaczki, więc tempo oraz siła wpływu na tenże narząd, jest zawsze charakterystyczna dla każdej kobiety. Jedne preferują spokojne oraz przyjemne pieszczoty, inne lubią silniejsze doznania. Do owego należy dodać, lub jest toż masturbacja, lub również miłość uprawiana z partnerem. Zasadą pierwszą owego, jak zrobić orgazm łechtaczkowy, jest otwarte masowanie, gładzenie, lizanie całej strefie wzgórka łonowego, bo to sprawia kobiecie większą przyjemność seksualną. Oraz jednak kobiety na starcie lubią różnorodność pieszczot, to na efekcie stymulacja łechtaczki winna być taka sama: stałe tempo oraz jeden rodzaj drażnienia. W innym razie orgazm łechtaczkowy że nie dojść do końca. Oralna stymulacja łechtaczki jest najłatwiejszą drogą do orgazmu łechtaczkowego u wielu kobiet. Mężczyzna winien zaczynać pieszczoty na zewnątrz łechtaczki oraz zbliżać się do niej niezwykle powoli. Może trochę pieścić językiem wprowadzenie do waginy, i dopiero potem posuwać się w okolicę guziczka łechtaczki. Masowanie delikatnym oraz wilgotnym językiem, ssanie, minimalne podszczypywanie ząbkami, pociąganie/wyciąganie wargami łechtaczkę potrafią wzmacniać doznania, nie powodując ucisku. Dobrym sposobem na spotęgowanie podniecenia jest np. drażnienie łechtaczki lekkimi podmuchami i stosowanie techniki zimnych liźnięć językiem – mężczyzna bierze łyk zimnej wody oraz usuwając palcami wargi sromowe mniejsze drażni chłodnym językiem okolice łechtaczki. Może również delikatnie skropić to miejsce kropelkami wody oraz stopniowo je zlizywać. Stymulacja łechtaczki dotykiem jest mniej efektywna, potrzebuje od mężczyzny bacznej obserwacji odpowiedzi kobiety. Podczas dotykowej stymulacji potrafią być kłopoty z osiągnięciem orgazmu łechtaczkowego. Przyczyna może występować w suchości oraz ogromnej podatności na dotyk. Można wtedy użyć lubrykantu bądź po prostu śliny. Popularną formą pieszczenia ręką jest dotykanie dwoma palcami (należy zadbać, aby były miękkie oraz delikatne) w kierunku od wejścia do pochwy aż po wzgórek łonowy lub również pieszczenie łechtaczki otwartą ręką z inną siłą nacisku.

Orgazm łechtaczkowy – techniki stymulacji palcami

Większość kobiet podczas masturbacji pociera jednym bądź dwoma palcami po łechtaczce, wykonując przy tymże ruchy okrężne bądź ruch do przodu oraz do tyłu. Także partner może robić ową czynność, i gdy wydaje to po raz pierwszy, najlepiej poprosić partnerkę o pokazanie jej ulubionej techniki stymulacji łechtaczki. Mężczyzna winien przy tymże położyć się tuż obok kobiety oraz położyć dłoń na ręce, która przeprowadza pieszczoty. Potem partner może samodzielnie zacząć, podczas jeśli kobieta z ręką na jego ręce będzie kierowała jego ruchami. Kobietom dużą radość sprawia, jeśli partner dwoma palcami rozszerza ich wargi sromowe, i środkowym palcem dużymi ruchami pociera ją po waginie, i zwłaszcza mocno po łechtaczce. Sam tenże ruch niezwykle łatwo może doprowadzić kobietę do orgazmu łechtaczkowego, należałoby natomiast połączyć go z całowaniem szyi oraz różnych stref erogennych kobiety.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here