Nowoczesność zamknięta w… kwadratowym stoliku!

0
2239

Kwadrat to dla wielu figura magiczna, symbolizująca nie tyle szczęście, co pomyślność. Jednocześnie, cechuje się on minimalizmem w najlepszym wydaniu. Nic więc dziwnego, że każdy, kto planuje urządzić własny salon w stylu nowoczesnym, a tym samym z poczuciem designerskiego gustu, stawia na stoliki i ławy kwadratowe. Są one bowiem dodatkiem wręcz niezastąpionym – potrafią doskonale podkreślić każdą aranżację. Warto jednocześnie dodać, że w szczególności są one polecane do pomieszczeń o niewielkim metrażu, gdzie zbyt duży stolik, bądź ława mogą być dużą przeszkodą oraz istnieje ryzyko, że zniszczą one całą aranżację. Tym bardziej jest to ważne, bowiem właśnie w salonie najczęściej spędza się czas wraz z najbliższymi członkami rodziny oraz przyjaciółmi.

Dla chwili relaksu i spokoju 

Ława kwadratowa lub też stolik kawowy z kwadratowym blatem świetnie sprawdzą się w trakcie spędzania wolnego czasu w ciszy i spokoju. Każdy bowiem uwielbia odpoczywać przy filiżance kawy, bądź ulubionej herbaty, a przy okazji czytać książkę lub oglądać ciekawy film. Gdzie więc odłożyć kubek w trakcie czytania, bądź oglądania? Jak znaleźć pilota do telewizora, jeśli w pobliżu nie mamy poręcznego stolika…? A co z drobnym poczęstunkiem? Właśnie w tym celu warto zainwestować w niewielki element z kwadratowym blatem. To samo dotyczy ławy, która będzie pełniła swoją funkcję bezbłędnie, kiedy zjadą się goście, a my będziemy chcieli ugościć ich w najlepszym wydaniu. 

Liczy się nie tylko prostota, ale i wykonanie 

Stoliki kawowe i ławy z blatem w kształcie kwadrat cechują się nie tylko doskonałą prezencją pomieszczenia (jadalni oraz salonu), ale również i najwyższej jakości wykonaniem. Marka Edinos.pl posiada w swoim asortymencie modele tego typu, które są projektowane, a następnie tworzone z najwyższą uwagą oraz z najlepszych dostępnych materiałów. Są one bowiem w pełni trwałe oraz odporne na wszelkie zarysowania, co daje gwarancję długoletniego użytkowania. Płyty meblowe są laminowane, a następnie lakierowane, z kolei szkło hartowane oraz stal nierdzewna – solidne i niezastąpione. 

Do domu i… hotelu 

Nie da się zapomnieć także, że stoliki kawowe kwadratowe sprawdzą się idealnie również – oprócz salonu – w nowoczesnym biurze, poczekalni, a nawet recepcji hotelowej. Przy nim, goście mogą odpocząć, napić się kawy, bądź po prostu poczekać na towarzysza spotkania. Stoliki tego typu dadzą do zrozumienia, że miejsce, w którym aktualnie przebywamy jest przyjazne gościom, a równocześnie urządzone w stylu nowoczesnym i – podobnie jak aranżacja – idzie z duchem czasu. To zaś wyzwoli pozytywne emocje i odczucia, co sprawi, iż goście z całą pewnością będą miło wspominać nawet krótką wizytę w danym miejscu, a przy najbliższej okazji – powrócą do niego. Zarówno osobiście, jak też i myślami. 

Stoliki kawowe i ławy z kwadratowym blatem mogą sprawdzić się w pomieszczeniach małych, gdzie brakuje miejsca na zbyt duże elementy. Mimo to jednak, nie odejmują również uroku większym metrażom. Dodatki te ozdobią każdą przestrzeń – prywatną, biurową i użytkową, a także dadzą do zrozumienia, że minimalizm wciąż jest bardzo ważny. Są one bowiem meblami o zastosowaniu uniwersalnym i minimalistycznym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here