Najlepsze przedszkole dla Twojego malucha – prywatne przedszkola Poznań

0
2667
Najlepsze przedszkole dla Twojego malucha – prywatne przedszkola Poznań

Każdy z rodziców chce zadbać o to, aby jego dziecko od najmłodszych lat prawidłowo się rozwijało i było bezpieczne. Wiele matek i ojców obawia się, że dzieci w przedszkolu mogą być źle traktowane, dlatego też postanawia samodzielnie ich wychowywać. Jednak czy to jest najlepsze rozwiązanie? Według licznych badań i wiedzy pedagogów dzieci w wieku powyżej 3 lat szybciej się rozwijają,  jeżeli uczęszczają do przedszkoli.

Warto pamiętać, aby wybierać najlepsze przedszkola w naszym mieście. Zdecydowanie rozważniejszym rozwiązaniem jest decyzja o przedszkolu, które znajdują się dalej od naszego miejsca zamieszkania i ma dużo lepszą renomę, niż zapisanie dziecka do ,,zwyczajnego” przedszkola. Stare i nie odnowione placówki, w których pracują panie przedszkolanki po kilkanaście lat nie są najlepszym wyborem. Klasyczne metody edukacji oraz proste zabawy nie do końca pozwalają dziecko pobudzić do pracy i wpłynąć pozytywnie na jego rozwój.

Świetnym rozwiązaniem są nowoczesne prywatne przedszkola Poznań, które cieszą się dobrą renomą i mają bardzo wiele do zaoferowania. Dbają o maluchy w najlepszy sposób i sprawiają, że dziecko samodzielnie się rozwija i poznaje świat.

Prywatne przedszkola Poznań – oferta

Prywatne przedszkola Poznań to oferta dla rodziców i ich dzieci, którzy chcą zadbać o komfort oraz rozwój swoich maluchów na najwyższym poziomie. Placówki prywatne to połączenie tradycji rodzinnych i prowadzone są przez dwie siostry, które od kilku lat same są matkami. Matka najlepiej wie, jakie rozwiązania są najlepsze dla ich dzieci. Dzięki połączeniu pracy dwóch matek wszystkie maluchy zapisane do przedszkola mają najlepszą opiekę i rozwój.

Wykwalifikowana kadra przedszkolanek oraz pedagogów dobiera najlepsze zajęcia dla dzieci i dba o ich prawidłową edukację już od najmłodszych lat. Dzieci nie są do niczego zmuszane i główną ideą przedszkola jest samorozwój. Maluchy wychowywane w prywatnym przedszkolu mogą liczyć na lepszą opiekę oraz zrozumienie. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie i otrzymuje niezbędną pomoc. W przedszkolu maluchy nie otrzymują nagród oraz kar.

Nad rozwojem dzieci czuwa kadra specjalistów, w której znajdą się: nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, terapeuci pedagogiczni, nauczyciel rytmiki i muzyki, rehabilitanci.

Lokalizacja przedszkoli

Prywatne przedszkola Poznań położone są w poznańskich ogrodach w niedalekiej okolicy Ogrodu Botanicznego. Bliskość lasu, przyrody oraz bogactwa natury to fantastyczne miejsce do rozwoju dzieci. Każde przedszkole mieści się w nowoczesnej willi i ma dostęp do innowacyjnego placu zabaw. Dzieci większość czasu spędzają na świeżym powietrzu, dzięki temu mają kontakt z prawdziwym światem oraz hartują swoją odporność.

Plan zajęć

Prywatne przedszkola nie narzucają żadnych zasad odnośnie rozwoju dzieci. Działają zgodnie z ideą ,,mniej znaczy więcej” dlatego też podczas zajęć maluchy samodzielnie tworzą sobie zabawki lub korzystają z prostych pomocy dydaktycznych wyprodukowanych przez pedagogów i nauczycieli. Wszystkie grupy dzieci liczą mniej więcej od 10 do 20 osób. Mniejsze i różnowiekowe grupy pozwalają lepiej się rozwijać, poznawać wzajemne potrzeby i uczą cierpliwości. Ogromną zaletą przedszkoli prywatnych jest dostęp do kuchni bazującej na zbilansowanych i zdrowych produktach. Chętnie przyjmowane są tutaj dzieci alergiczne, bezglutenowe oraz mające specjalne wymagania dietetyczne.

Chciałbyś zapewnić doskonały rozwój i opiekę dla swojego malucha? Zgłoś się do przedszkole kropka i zapytaj o ofertę.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here