Ile kosztuje prywatny żłobek?

0
3604
Ile kosztuje prywatny żłobek?

Z roku na rok coraz więcej rodziców decyduje się zapisać dziecko do prywatnego żłobka. Kolejki do żłobków państwowych są bardzo długie. Poza tym zwracamy też uwagę na jakość świadczonych przez daną placówkę usług. Chcemy czuć i być pewni, że oddajemy dziecko w naprawdę dobre ręce na te kilka godzin dziennie. Pragniemy zapewnić naszemu maluchowi najlepszy rozwój psychiczny i fizyczny od najwcześniejszych miesięcy. Na przestrzeni lat powstało na temat żłobków wiele mitów. Czy naprawdę są one takie drogie? Niekoniecznie. Sprawdź ofertę “Tęczowego świata dziecka”, gdzie zatroszczymy się o Twojego malucha.

Prywatny żłobek w Łodzi – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Powiedzmy sobie najważniejszą rzecz – prawidłowy rozwój naszych dzieci i ich bezpieczeństwo są bezcenne i priorytetowe. Wybierając żłobek warto przede wszystkim kierować się dobrem dziecka, tym czy pobyt w danym miejscu będzie dla niego rozwojowy i owocny. Nasz prywatny żłobek wyróżnia się specjalną ofertą zajęć i kadrą złożoną ze specjalistów. Dbamy też o odpowiednie żywienie dziecka, od najwcześniejszych lat życia dziecka. Dlaczego warto nam zaufać?

● zajęcia wspomagające fizyczny i intelektualny rozwój dziecka,
Zajęcia odpowiednio dobrane, z uwzględnieniem potrzeb młodego człowieka poznającego życie. Podczas zajęć dzieci poprzez zabawę rozwijają swoją kreatywność, emocjonalność, podstawowe zachowania społeczne. Odpowiednio dobrany plan edukacyjny doskonale przygotowuje do wejścia w szkolny świat. Dziecko, które od najmłodszych lat przebywa z rówieśnikami, jest edukowane lepiej znosi pierwsze dni i tygodnie w przedszkolu, a potem w szkole. Przyswajanie wiedzy i integracja przychodzi mu z łatwością – nie jest dla niego stresem.

● fachowa opieka wykwalifikowanej kadry,
● catering – posiłki bogate w niezbędne witaminy i minerały wspomagające rozwój dziecka.

Prywatny żłobek – co składa się na cenę?

Ceny prywatnych żłobków w Łodzi są bardzo różne. Cena składa się z wielu czynników. Liczy się przede wszystkim lokalizacja, liczba zajęć, czas spędzony w żłobków, ilość posiłków, które dziecko je w ciągu dnia, indywidualny tok edukacji i opieki. Nie ma się czego bać – nie każdy żłobek musi drogi. Wiele placówek dopasowuje usługi do możliwości finansowych rodziców i oczywiście indywidualnych potrzeb malucha. Zazwyczaj widełki cenowe prywatnych żłobków oscylują w granicach 500 -1000 zł (miesięcznie) plus wybrany pakiet żywieniowy. Sprawdź ceny w przedszkolu “Tęczowy świat dziecka”. Oferujemy doskonałe połączenie dobrej ceny i jakościowej opieki nad dziećmi.

Tęczowy świat dziecka – zadbaj o prawidłowy rozwój Twojej pociechy

Zachęcamy do skorzystania z oferty żłobka „Tęczowy świat dziecka”. Zapewniamy dobrą cenę za szeroki wachlarz zajęć i dobrą opiekę. U nas możesz też skorzystać ze specjalnej promocji, jeśli zapiszesz drugie dziecko do naszej placówki. Wtedy wpisowe jest darmowe, a czesne na starsze dziecko jest o 20% niższe. Prawda, że brzmi zachęcająco? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy – dostarczyć go bezpośrednio do naszej placówki lub drogą elektroniczną.

[Głosów:4    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here