Gdzie jest punkt G – jak go odnaleźć

0
3000

Że nie wszelkie kobiety mają punkt G. Należałoby go natomiast poszukać. Tenże mityczny punkt rozkoszy znajdujący się w pochwie doprowadzi twoją partnerkę do niezapomnianego orgazmu. Jak odnaleźć punktu G? Jakie pieszczoty punktu G są najdoskonalsze – palcem, językiem czy penisem? W których pozycjach punkt G jest tak stymulowany? Niektórzy szukają punktu G na oślep oraz czasem nawet mają szczęście. Jednak oczywiście lepiej wiedzieć, jak to robić. Tymże niezwykle iż poszukiwania potrafią być niezwykle ekscytujące… Jeśli wybierasz się dowiedzieć więcej na tenże temat, to zdecydowanie przeczytaj tenże ciekawy artykuł.

Poszukiwanie punktu G – penis się do owego nie nadaje

Jednak wydaje się to niemożliwe, ale to prawda – penis jest tą „rzeczą”, jaka nadawałaby się do poszukiwań. Nie stanowi jedynym narzędziem do zlokalizowania punktu G z wielu powodów. Zwłaszcza więc, iż w wzwodzie jest za twardy, i również za mało elastyczny oraz nie za mało ruchliwy. Co innego, gdy miejsce rozkoszy zostanie już zlokalizowane. Wówczas penis ma wielkie szanse, aby przynajmniej się o nie otrzeć. I także to jedynie w pewnych pozycjach.

Punkt G – szukaj go palcami

Gdy chcesz zabawić się w poszukiwacza jej „włącznika ekstazy”, użyj własnych palców. Nadają się do owego idealnie. Najlepiej użyć palca środkowego oraz wskazującego, złączonych razem, z ręką skierowaną ku górze. Oczywiście może nie trzeba przypominać, iż palce poszukującego mają być dobre, i paznokcie krótko przycięte. Można również posłużyć się tylko jednym palcem, wskazującym. Wpierw delikatnie gładź wejście do pochwy, potem wsuwaj w nią palce, skierowane, jak dłoń, ku przedniej części pochwy, w górę. Uciskaj to miejsce, punkt po punkcie, aż trafisz na bardziej szorstki fragment. Ponieważ punkt G można wyczuć jako zgrubienie, typ guziczka na ścianie pochwy.

Punktu G szukaj również językiem

Pomocny w poszukiwaniach może się okazać język. Bo punkt G znajduje się dosyć blisko wejścia do pochwy (na górnej ścianie w jednej trzeciej jej długości), możesz zacząć go namierzyć, pieszcząc ją oralnie. Gdy ci się uda, ekstaza gwarantowana. Językiem możesz, podobnie jak palcami, masować oraz naciskać, stopniując siłę nacisku. Za poszukiwania najlepiej wziąć się, gdy kobieta jest już podniecona (stąd te pieszczoty okolic pochwy), ponieważ wtedy „guziczek” stoi się większy, bardziej się uwypukla.

Pozycje stymulujące punkt G

Stymulacji punktu G sprzyjają pewne pozycje, szczególnie te z tyłu. Oraz tak wręcz idealna jest praca „na pieska”, w jakiej ona klęczy, podpierając się rękami, on idzie w Gdzie jest punkt G – jak go odnaleźćnią z tyłu. Czubkiem penisa może wtedy uderzać w jej problem z dowolną siłą. Takie pulsacyjne ruchy penisa są dla owego miejsca niesamowitym odczuciem. Również pozycja „na łyżeczkę”, gdy on jest za nią, może doprowadzić do niesamowitego orgazmu. Jednak w tymże wypadku jego ruchy potrafią być trochę ograniczone. Gdy już odnajdziecie to czego szukacie spróbujcie różnych wariantów. W zasadzie każda pozycja, przy odrobinie wyobraźni, może zrobić, iż jej punkt zostanie oraz namierzony, oraz właściwie dopieszczony.

Orgazm – czy można się go nauczyć?

Czy możliwa jest stymulacja punktu G palcem? Jak odnaleźć to pole oraz ostatecznie osiągnąć orgazm?

Jak wiesz, kobieca seksualność to problem niezwykle złożony, a orgazmu nie składa się osiągnąć w przystępny sposób, wedle ściśle podanej instrukcji. Możesz natomiast zrobić parę rzeczy, jakie ułatwią Ci lepiej poznać własne ciało oraz zbliżyć się do orgazmu. Co robić? Specjaliści radzą, by lepiej poznać własne nastawienia względem seksu, jakie jest kształtowane np. prze doświadczenia z dzieciństwa czy religię. Postaraj się poznać również bliżej swoją intymną anatomię – również wzrokowo, używając do owego celu zwykłego, małego lusterka, jak również dotykowo, sprawdzając, jaki sposób dotyku powoduje Ci przyjemność. Nie potrzebujesz się obawiać, iż masturbacja wpłynie negatywnie na Twoje zainteresowanie partnerem, ponieważ wręcz przeciwnie – dzięki niej wyjawisz nowe źródła radości oraz będziesz pragnęła seksu jeszcze mocniej. Następnym etapem jest jednak nauka osiągania orgazmu, jaki może pojawić się podczas zbliżenia z partnerem bądź masturbacji z wykorzystaniem wibratora. Weź pod atencję, iż u jednych kobiet droga do szczytowania może być 15 minut, u różnych dwa bądź trzy razy tyle, więc nie patrz na zegarek, ponieważ wszystko jest sprawą indywidualną. Kłopoty z osiągnięciem dużej radości ze układzie miewają oraz kobiety oraz mężczyźni. Nie o ich ignorować, ponieważ są dobre środki na odzyskanie pełnej sprawności fizycznej. Nawet na męskie kłopoty z erekcją jest pewne wyjście w postaci środka bez recepty MaxOn Active.(4) Gdy zaś nie korzystacie z partnerem wpływu na urozmaicenie miłosnej gry, możecie pobawić się w poszukiwanie punktu G, jakie już samo w sobie winno być przyjemne.

Skąd pochodzi nazwa punkt G?

Tenże kontrowersyjny punkt anatomiczny w ciele kobiety został w 1981 nazwany punktem Gräfenberga od nazwiska naukowca, jaki opisał go po raz pierwszy. Określenie “punkt G” jest skrótem z jego nazwiska.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here