Fotoksiążka z Chrztu i Komunii – jak upamiętnić wyjątkowe chwile?

0
6830

W życiu każdego człowieka są takie chwile, które aż proszą się, by je upamiętnić. Pozwala to cieszyć się nimi przez całe życie za każdym razem, gdy sięgniemy po daną pamiątkę. Najpowszechniejszym sposobem zatrzymania chwili i emocji jej towarzyszącej są fotografie – kiedyś w formie albumów, obecnie fotoksiążek.

Czym jest fotoksiążka?

Każde zdjęcie to swego rodzaju krótsza lub dłuższa historia. Może ona dotyczyć danej osoby, grupy osób i relacji miedzy nimi, konkretnego miejsca lub jakiegoś wydarzenia. Dzięki robieniu zdjęć mamy możliwość przenieść się wyobraźnią do miejsca, które przedstawia lub momentu w naszym życiu, w jakim zostało wykonane. Połączenie wielu zdjęć o wspólnej tematyce w jeden zbiór pozwala stworzyć wyjątkową opowieść, nasyconą emocjami i wspomnieniami. Im lepszej jakości wydruk, tym głębsze doznania podczas przeglądania zdjęć. Taką jakość zapewniają właśnie fotoksiążki, które, jak sama nazwa wskazuje, są książkami pełnymi fotografii, zastępujących słowa. To opowieści o życiu, danym wydarzeniu czy osobach zamknięte w obrazach.

Fotoksiążka komunijna, w przeciwieństwie do albumu ze zdjęciami, pozwala stworzyć historię uzupełnioną o wybrane grafiki, obrazki i inne ozdoby. Bogata kolorystyka tych dodatków oraz zastosowanego papieru dopełnia znaczenia opisywanego, a poprawniej – obrazowanego wydarzenia. W fotojoker.pl dostępna jest szeroka gama możliwości w stworzeniu niepowtarzalnej książki. Jej ostateczny wygląd zależny jest wyłącznie od wyobraźni twórcy. Również jedynie ona ogranicza mnogość okazji, które zasługują na upamiętnienie.

Fotoksiążka z komunni to oryginalny i kreatywny prezent na długie lata warto zatem zadbać aby była ona ona odpowiednie jakośći i zawierała najpiękniejsze wspomnienia.

Fotoksiążka z Komunii – przykład sposobu na upamiętnienie chwili z życia dziecka

Jednym z przykładów wydarzeń zasługujących na upamiętnienie jest Komunia Święta Twojego dziecka. Przygotowaniom do tej uroczystości towarzyszą cudowne emocje zarówno dziecka, jak i jego rodziny. Piękne kreacje dziewczynek i chłopców, wartość religijna i słoneczna, majowa pogoda sprawiają, że Komunia Święta pozostaje w pamięci uczestników do końca życia. Aby wspomnienia z nią związane cieszyły jeszcze bardziej, warto stworzyć fotoksiążkę z Komunii, przepełnioną ciepłymi fotografiami, symbolicznymi zdobieniami i stonowaną, uroczystą kolorystyką.

Fotoksiążka z Chrztu jako upamiętnienie ważnego wydarzenia w życiu rodziny

Innym momentem w życiu, z całą pewnością zasługującym na uczczenie, jest Chrzest naszej pociechy. Fotografie z Chrztu, zaraz obok tych z Komunii Świętej i ślubu, to najchętniej upamiętniane wydarzenia naszego życia. Są pewnego rodzaju etapami, tworzącymi razem niepowtarzalną historię, niemal od narodzin, do momentu, w którym zaczynamy dzielić życie z inną osobą. Chrzest zapoczątkowuje tę długą drogę i z tego powodu pamięć o nim powinna towarzyszyć nam przez lata. A że osoby chrzczone, ze względu na młody wtedy wiek, zwykle tego nie pamiętają, fotoksiążka z Chrztu jest najlepszym sposobem na to, by pozwolić im zwizualizować sobie tę chwilę.

Zarówno Chrzest Święty, jak i Komunia to wydarzenia o charakterze rodzinnym. Dla ich uczczenia zjeżdża się większa część krewnych, co daje jedyną w swoim rodzaju możliwość stworzenia pamiątki rodzinnej. Z takiej okazji aż żal nie skorzystać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWyprawka dla dzecka
Następny artykułJak wybrać pierwszy rowerek dla dziecka?

Mama trójki dzieci w wieku 17, 14 i 12 lat. Sporą część swojego życia poświęciła wychowywaniu dzieci, a w wolnych chwilach chłodnie książki popularno-naukowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here