3 pomysły na wyposażenie biurowej recepcji

0
977
3 pomysły na wyposażenie biurowej recepcji

Recepcja i sekretariat przedsiębiorstwa lub instytucji stanowi serce danej firmy. To tutaj spotykają się zarówno pracownicy, jak i osoby współpracujące oraz klienci. Miejsce to powinno zatem nienagannie się prezentować i trochę wyróżniać spośród pozostałych firmowych pomieszczeń. Właściciele i menedżerowie firmy coraz częściej decydują się na zakup jakiegoś elementu wyposażenia, który zapada w pamięci gości i pozwala pozytywnie kojarzyć firmę. Oprócz tradycyjnej sofy i stolika można zakupić do recepcji także akwarium z rybkami lub telewizor, jak również zorganizować strefę z gazetami.

Akwarium z rybkami

Rybki to zwierzęta, których oglądanie pozwala nam się wyciszyć i zrelaksować. Może dlatego, akwaria z rybkami coraz częściej pojawiają się w przestrzeniach służbowych. Rybki są ciche i w stosunku do innych zwierząt nie posiadają jakichś większych wymagań co do opieki. Warto jednak mieć świadomość, że od ich właściciela wymaga się doboru odpowiedniego akwarium oraz jego wyposażenia.

Godnym polecenia sklepem z wysokiej jakości zbiornikami jest Aquael.pl. Sprzedawca posiada w swoim asortymencie wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak: zestawy akwariowe, oświetlenie akwarystyczne, filtry zewnętrzne i wewnętrzne, grzałki, akwaria, pokrywy akwariowe, szafki, napowietrzacze, podłoża, preparaty, dekoracje, pompy, sterylizatory, media filtracyjne. Sklep prowadzi także bloga, na którym umieszcza ciekawe artykuły branżowe.

W przestrzeni biurowej sprawdzi się świetny zestaw zawierający akwarium z szafką. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się linia ekskluzywnych akwariów Glossy. Taki zestaw składa się ze specjalnie podwyższonego zbiornika, w którego wnętrzu, w górnej części wklejono pokrywę z oświetleniem. Taka budowa akwarium gwarantuje efekt jednolitej, szklanej bryły, zwieńczonej elegancką, czarną opaską. I co ważne, w pokrywach umieszczono oświetlenie LED, które jest energooszczędne i zapewnia prawidłowy rozwój roślin oraz naturalny wygląd zbiornika. Akwarium jest dostępne w 4 rozmiarach.

Telewizor

W recepcji można umieścić także telewizor. Najlepiej wybrać urządzenie o stosunkowo dużej przekątnej ekranu. Dzięki temu jego wygląd robi wrażenie i każda osoba będzie mogła dostrzec prezentowane na nim informacje. I to właśnie informacje na telewizorze odgrywają w firmie istotną rolę.

W zależności od potrzeb i profilu działalności firmy, na monitorze telewizora można wyświetlać kanały informacyjne, rozrywkowe lub muzyczne. Warto rozpatrzyć stworzenie także własnych, firmowych prezentacji, które można wyświetlać gościom oczekującym w recepcji. Telewizor spełni zatem rolę reklamową lub informacyjną.

Stolik z gazetami

Oprócz akwarium oraz telewizora warto zagwarantować gościom i pracownikom dostęp do świeżej prasy. W tym celu należy zakupić regał, który swoją budową pozwala właściwie wyeksponować czasopisma. Jeśli chodzi o rodzaj prenumerowanych gazet i ich zakres tematyczny, to wszystko zależy od zarządu danej firmy lub instytucji.

W podmiotach finansowych nie może zabraknąć publikacji ze wskaźnikami oraz interpretacjami prawnymi. W firmie produkcyjnej lub handlowej warto zaprenumerować czasopisma branżowe związane z profilem działalności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here